Maxlife samochód zdalnie sterowany MXRC-200

Samochody RC
50 szt.
help_outlineZapytaj o produkt
Maxlife samochód zdalnie sterowany MXRC-200

Maxlife samochód zdalnie sterowany MXRC-200

Akceptuję zasady polityki prywatności  

51,99 zł
Brutto

Maxlife samochód zdalnie sterowany MXRC-200

Maxlife samochód zdalnie sterowany MXRC-200 przeniesie użytkownika w wir ekscytującej zabawy. Samochód posiada cztery napędzane koła, które mają gumowe i bardzo przyczepne opony. Dzięki temu pojazd może pokonywać różnorodne tory i tereny z łatwością, zapewniając dynamiczną zabawę na każdym rodzaju podłoża.

Do kierowania pojazdem służy pilot RC, który jest dołączony do zestawu. Posiada dwie gałki sterujące, każda z nich odpowiada za jedną parę kół, co umożliwia precyzyjne sterowanie ruchem autka. Obsługa pilota jest bardzo prosta i intuicyjna.

                               

Samochód zdalnie sterowany potrafi wykonywać podstawowe ruchy, takie jak jazda do przodu, do tyłu i skręcanie, co zapewnia dynamiczną jazdę. Ponadto wykonuje inne akrobacje - salta, przekłada koła oraz wykonuje obrót o 360° wokół własnej osi. To właśnie operator jest odpowiedzialny za wszystkie figury, jakie wykona autko. podstawowe ruchy, takie jak jazda do przodu, do tyłu i skręcanie, co zapewnia dynamiczną jazdę. Ponadto wykonuje inne akrobacje - salta, przekłada koła oraz wykonuje obrót o 360° wokół własnej osi. 

50 szt.

Brak recenzji użytkowników.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password