Promiennik podczerwieni DREAM HEAT CC 600 W

Ogrzewanie
1 szt.
help_outlineZapytaj o produkt
Promiennik podczerwieni DREAM HEAT CC 600 W

Promiennik podczerwieni DREAM HEAT CC 600 W

Akceptuję zasady polityki prywatności  

540,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Promiennik podczerwieni DH CC to urządzenie wykorzystujące metodę ogrzewania daleką podczerwienią w oparciu o kryształ węgla. Grzejnik łączy w sobie nowoczesny, ultra-smukły design z energooszczędną i przyjazna dla zdrowia technologia grzewcza. Grzejnik DH CC zapewnia natychmiastowe uczucie ciepła podobne do naturalnego ciepła słońca. Dzięki technologii dalekiej podczerwieni z zastosowaniem elementu grzewczego w postaci kryształu węgla, uczucie ciepła jest odczuwalne niemal od razu po włączeniu. Nowoczesna technologia zapewnia nie tylko niezawodne rozwiązanie grzewcze, ale także cicha i bezwonną prace.

Główne cechy promienników:

– Biała powierzchnia PET

– Nowy design wbudowanego wyświetlacza LED

– Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego na panelu

– Możliwość ustawienia temperatury od 16°C do 37°C

– Sterowanie za pomocą aplikacji Wi-Fi

– Ustawienie timera 9H

– Tygodniowa praca timera/ustawienie temperatury

– Dwa wbudowane termostaty chroniące przed przegrzaniem

– System montażu na ścianie

– Pilot zdalnego sterowania

– Dedykowany stojak

– Aluminiowy panel tylny dla odbicia ciepła

– Ultra płaska konstrukcja ramy

– Długość kabla 1,5 m

– AC 220-240V, 50-60Hz

Natychmiastowe ciepło

Dzięki technologii dalekiej podczerwieni z zastosowaniem elementu grzewczego w postaci kryształu węgla, uczucie ciepła jest odczuwalne niemal od razu po włączeniu. Nowoczesna technologia zapewnia nie tylko niezawodne rozwiązanie grzewcze, ale także cicha i bezwonna prace.

Przyjazny dla alergików

Promiennik pracuje bezszelestnie, więc nie unosi w powietrze żadnych alergenów, takich jak kurz, pyłki itp. Ogrzewanie podczerwienią nie wysusza błon śluzowych, co zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowych i pozwala zachować naturalną odporność.

Wysoka wydajność i niskie koszty użytkowania

Technologia fal podczerwonych w grzejnikach zapewnia wysoki współczynnik konwersji energii elektrycznej, do 98% zużytej energii elektrycznej jest bezpośrednio przekształcane w energię cieplną.

Akumulacja ciepła

Promieniowanie podczerwone nagrzewa dana powierzchnię. Wszystkie obiekty, takie jak ściany, podłogi, skóra człowieka itp. które znajdują się w zasięgu promieniowania, absorbują i magazynują ciepło, które z czasem stopniowo oddają. W ten sposób, powierzchnie te staja się akumulatorami ciepła, które będą emitować ciepło nawet po wyłączeniu urządzenia.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Promiennik posiada podwójny system ochrony przed przegrzaniem. W urządzeniu zastosowano dwa zabezpieczenia termiczne, a dodatkowo termostat ogranicza temperaturę powierzchni urządzenia do około 105 °C.

1 szt.

Brak recenzji użytkowników.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password