U/UTP LAN kat. 5e 305 m Conotech

LAN
1 szt.
help_outlineZapytaj o produkt
U/UTP LAN kat. 5e 305 m Conotech

U/UTP LAN kat. 5e 305 m Conotech

Akceptuję zasady polityki prywatności  

399,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

U/UTP LAN kat. 5e 305 m

Kabel sieciowy, nieekranowany U/UTP kat.5e, składa się z czterech par przewodów skręconych asymetrycznie wykonanych z czystej miedzi. Do izolacji żył został użyty jednolity polietylen HDPE, który cechuje się podwyższoną gęstością oraz szczególnie wysoką izolacją dielektryczną. Powłoka wykonana jest z polwinitu PCV w kolorze szarym o średnicy zewnętrznej Ø 6,00 ± 0,02 mm, która pełni funkcję ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz umożliwia szybkie i trwałe prowadzenie kabla. Skrętka komputerowa o długości 305m pakowana jest w karton typu Easy Pull Box, ułatwiający jej stosowanie oraz posiada znacznik metrowy, określający stopień wykorzystania. 

Standaryzowana jakość, zgodna z dyrektywami Unijnymi i spełniająca normy Europejskie, które zostały potwierdzone przez Instytut Łączności w Warszawie. 

Skrętka komputerowa umożliwia przesył danych zarówno w postaci analogowej jak i cyfrowej. Jej zastosowanie służy do tworzenia połączeń przewodowych w instalacjach teleinformatycznych. Kabel stosuje się do układania na stałe w tak zwanym okablowaniu strukturalnym budynków, jak również w sieciach przemysłowych. Jego właściwości użytkowe zapewniają proste i komfortowe lokalizowanie wewnątrz budynków, uwzględniając bezpieczeństwo instalacji. 

1 szt.

Brak recenzji użytkowników.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password