Antena Telves V Zenit Mix (C5-12/21-48) G8,5, nr 149322

DVB-T
5 szt.
help_outlineZapytaj o produkt
Antena Telves V Zenit Mix (C5-12/21-48) G8,5, nr 149322

Antena Telves V Zenit Mix (C5-12/21-48) G8,5, nr 149322

Akceptuję zasady polityki prywatności  

269,00 zł
Brutto

Antena U/V Televes V ZENIT MIX ref.149322 

BIII/UHF, Druga Dywidenda Cyfrowa (LTE700)

Najlepszy kompromis pomiędzy wytrzymałością i integralnością.

Antena V Zenit MIX składa się z dwóch anten do odbioru MIX. Część do UHF to antena o strukturze typu V, składająca się z dwóch Yagi nakładających się pionowo i w fazie, co pozwala osiągnąć bardzo dobry stosunek pomiędzy zyskiem a integralnością. Ponadto, antena wyposażona jest w dipol i specjalne reflektory do odbioru pasma BIII.

Wyposażona w filtr z wysoką separacją pasm wyższych niż kanał 48, bez wpływu na równomierność charakterystyki częstotliwości w paśmie przepustowym (kanały 21-48). Antena przystosowana do Drugiej Dywidendy Cyfrowej (LTE700).

Cechy wyróżniające:

- Innowacyjny system szybkiego i bezpiecznego montażu reflektorów

- Bardzo wytrzymała mechanicznie przy wibracjach

- Kompaktowa: optymalny stosunek pomiędzy zyskiem a długością

- Równomierność w paśmie UHF

- Wykonanie z aluminium (nierdzewne) oraz tworzywa ABS gwarantuje długą żywotność i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne

- System mocowania wykonany z odlewu Zamak zapewnia wytrzymałe i stabilne przytwierdzenie do masztu

- Zaprojektowane i wyprodukowane w Europie przy zachowaniu ścisłej kontroli jakości

- Wyposażone w symetryzator w puszce połączeniowej dla dopasowania impedancji

Antena Televes V Zenit HD Mix dzięki niewielkim gabarytom, doskonale sprawdza się w warunkach miejskich. Mała długość anteny pozwala montować ją bez przeszkód na balkonach i tarasach (do barierki pionowej lub za pomocą uchwytu balkonowego do barierki poziomej).

Antena jest wykonana z wysokiej jakości aluminium gwarantującym długą żywotność anteny. Plastikowe elementy wykonano z bardzo odpornego tworzywa ABS. W antenie Televes Zenit Mix zastosowano innowacyjny system szybkiego i bezpiecznego montażu reflektorów.

Antena Mix składa się z dwóch anten dostosowanych do zakresów III i UHF. Dzięki temu, możliwy jest odbiór sygnałów telewizyjnych bez konieczności instalowania anteny dla każdego pasma w przypadku gdy oba zakresy będą w tej samej polaryzacji.

Dostosowując odcięcie w pasmie UHF, skutki zakłóceń pochodzących z LTE800/4G w urządzeniach TV w większości przypadków są eliminowane. W związku z tym, antena VZenit MIX to CZTERY anteny w JEDNYM. Ponadto, antena wyposażona jest w specjalny dipol oraz reflektory do odbioru w pasmie BIII.

Antena Televes V Zenit HD posiada wbudowany filtr LTE, dzięki czemu eliminuje efekty sygnałów LTE zapewniając najlepszą jakość odbioru telewizji naziemnej. Instalacja tej anteny umożliwia ciągłość jakości usług i prawidłowe funkcjonowanie instalacji, także z LTE 800/4G.

5 szt.

Brak recenzji użytkowników.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password